כאשר אנו מנהלים את כל המערך העסקי שלנו מבניין משרדים, אין זה משנה באיזה אזור בארץ, בין אם משכירים משרד במרכז הארץ או במקום אחר, עלינו לדאוג שהקומה שלנו או החלק שלנו יהיה מתוחזק כמו שצריך, שהעובדים ירגישו כאילו זה ביתם השני וכי כאשר לקוחות, ספקים או אנשים מבחוץ מגיעים הם ייהנו מנגישות, נוחות ושהייה נעימה ככל הניתן. אז אילו שירותים ניתן לקבל בניין משרדים?

  • שירותי אבטחה ושמירה במציאות שבה אנו חיים, מדובר בשירות שהוא לרוב מחייב. ממש כמו כשאנו נכנסים לקניון, לבית קפה, למרכז מסחרי או למשרד ציבורי כמו משרד הפנים, כך נדרשים שירותי שמירה ואבטחה גם במשרדים עסקיים. את התשלום על השירות הניתן יום ביומו, לאורך כל שעות העבודה, ניתן לחלק בין כל החברות, בעלי העסקים והאנשים שמשלמים שכירות על המשרדים בבניין ולהיעזר בחברת אבטחה מקצועית שתספק מענה בטחוני ותבטיח את ביטחונם ובטיחותם של העובדים ושל העוברים והשבים באותו בניין. שירותי אבטחה לא רק מעלים את תחושת הביטחון של העובדים בעיקר, אלא גם מאפשרים לשמור על סינון ולוודא שמי שנכנס לבניין אכן נכנס משום שהוא זקוק לשירות כזה או אחר ולא חס וחלילה לקבל מידע חסוי או לחבל. משאלה אחת פשוטה אותה המאבטח שואל בכניסה הוא יכול כבר להבין האם מדובר באדם אמין שאכן מגיע מסיבה אמיתית למקום או שמא מדובר במישהו שדרוש לבדוק אותו לפני שמאפשרים לו כניסה בפועל.

בניינים בתל אביב

  • שירותי ניקיון כידוע לכל בימים אלו ממוצע השעות שאנו מבלים במקום העבודה גבוה ועומד על בין 8-12 שעות, יש מקומות שזה אפילו עובר את זה בתקופות עמוסות במיוחד בין אם זה משרדי פרסום, משרדי ראיית חשבון, משרדי עורכי דין וכדומה. נראה כי עובדה זו לא הולכת להשתנות ולכן עלינו לדאוג שלעובדים שלנו יהיה נעים במקום העבודה שלהם והם לא יצטרכו לדאוג בעצמם שהמשרדים יהיו נקיים. ניתן לשכור את שירותי של חברת ניקיון חיצונית אשר תנקה את המשרדים או אחרי שעות העבודה מאוחר בערב, או לפני שעות העבודה, מוקדם בבוקר. בכל מקרה שלא יהיה העובדים מגיעים למקום נקי, מאוורר ומרגישים טוב להעביר בחלל את מרבית היום שלהם.

 

  • חניה הסדרת שירותי חניה עם אחד החניונים הקרובים לבניין המשרדים בו אתם פועלים מביאה איתה המון יתרונות. כאשר לקוחות מגיעים לפגישה או ישיבה הם נהנים מחניה בחינם או אפילו הנחה על החניה שהם תופסים. גם לעובדים מדובר בשירות בסיסי שכן כך הם לא צריכים לדאוג לחיפוש אחר חניה, מה שעלול לבזבז להם לא מעט זמן בעיקר בערים כמו תל אביב, רמת גן, גבעתיים וכדומה, שם מצוקת החניה מורגשת בכל חלקי העיר. חלק מהחניונים יאפשר לרכוש מנוי שנתי במחיר מוזל, אחרים יספקו לכם שוברים להנחה ויש כאלה שיאפשרו לכם לקבל x מקומות בשנה על פי סכום קבוע אותו תשלמו מראש.

היעדים הפופולאריים ביותר לחיפוש משרדים להשכרה:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.