להשכרה במגדלי הארבעה משרד 135 מ"ר מרוהט

להשכרה במגדלי הארבעה משרד 135 מ"ר מרוהט. מתאים למגוון רחב של חברות. בפריים לוקיישן במרכז עסקים חדש ותוסס כ-7 דקות הליכה משרונה עם מגוון מסעדות ובתי קפה בקרבת צירים ראשיים תחבורה ציבורית ותחנת רכבת. אופן חלוקת המשרד: 3 חדרים, חדר ישיבות, חדר מנכ"ל, עמדת מזכירות, מטבחון. לתיאום סיור חייגו – 03-7318881

להשכרה במגדלי הארבעה המבוקשים משרד 654 מ"ר בקומה גבוהה

להשכרה במגדלי הארבעה המבוקשים משרד 654 מ"ר בקומה גבוהה. המשרד מחולק לחדרי צוותים, חדרי מנהלים, חדרי ישיבות, חללי אופן ספייס, פינות ישיבה, עמדת קבלה, מטבח. המגדל שוכן בפריים לוקיישן צמוד למתחם שרונה ולבתי המשפט עם מגוון רחב של מסעדות ובתי קפה בקרבה לצירי תנועה ראשיים עם גישה נוחה לתחבורה ציבורית ובמרחק הליכה מתחנת הרכבת.

משרדים למכירה במגדל הארבעה הדרומי בלב מתחם העסקים החדש של תל אביב

בלב מתחם העסקים החדש של תל אביב הממוקם בלבו של רחוב הארבעה ממוקמים 2 מגדלים מפוארים במיוחד עם עיצוב מהגבוהים שיש .בכל מגדל בקומה ה- 14 ישנו אזור עיסקי רחב ומעוצב. לובי  המגדל מפואר ויוקרתי ומאובזר עם תקרת בגובה 13 מטר המשלב בתוכו חנויות ומסחר, דבר שנותן סביבת עבודה נוחה ומרשימה היחידה רשומה כתת יחידה […]

משרדים למכירה במגדל הארבעה הדרומי בלב מתחם העסקים החדש של תל אביב

בלב מתחם העסקים החדש של תל אביב הממוקם בלבו של רחוב הארבעה ממוקמים 2 מגדלים מפוארים במיוחד עם עיצוב מהגבוהים שיש .בכל מגדל בקומה ה- 14 ישנו אזור עיסקי רחב ומעוצב. לובי  המגדל מפואר ויוקרתי ומאובזר עם תקרת בגובה 13 מטר המשלב בתוכו חנויות ומסחר, דבר שנותן סביבת עבודה נוחה ומרשימה באזור המגדלים נבנת בימים אלו […]

למכירה בתל אביב במגדלי הארבעה היוקרתיים 565 מ"ר

משרדים למכירה בתל אביב במגדלי הארבעה החדשים והמפוארים. מתחם המשרדים כולל שני מגדלי משרדים בגובה 38 קומות, שטחי מסחר,בתי קפה מסעדות,חנויות,וחניה בשפע. המגדלים נושקים למתחם שרונה שטח המשרדים:565 מ"ר תיאור המשרדים: המשרדים במצב מעטפת מחיר מבוקש: 16400   לקביעת סיור במשרדים התקשרו: 037318881

להשכרה משרד 280 מ"ר במגדלי הארבעה המבוקשים

להשכרה במגדלי הארבעה המבוקשים משרד 280 מ"ר מחולק ל- 8 חדרם גדולים, 2 חדרי ישיבות, אופן ספייס, מטבח, עמדת קבלה ועמדת המתנה. המגדל שוכן בפריים לוקיישן צמוד למתחם שרונה עם מגוון רחב של מסעדות ובתי קפה בקרבה לצירי תנועה ראשיים עם גישה נוחה לתחבורה ציבורית ובמרחק הליכה מתחנת הרכבת.

להשכרה במגדלי הארבעה היוקרתיים משרד 282 מ"ר

להשכרה במגדלי הארבעה היוקרתיים משרד 282 מ"ר מחולק ל- 10 חדרים, חדר ישיבות, מטבח ועמדת קבלה. המגדל שוכן בפריים לוקיישן צמוד למתחם שרונה עם מגוון רחב של מסעדות ובתי קפה בקרבה לצירי תנועה ראשיים עם גישה נוחה לתחבורה ציבורית ובמרחק הליכה מתחנת הרכבת.

להשכרה במגדל מבוקש במתחם שרונה משרד 135 מ"ר

להשכרה במגדל מבוקש במתחם שרונה משרד 135 מ"ר מחולק ל- 3 חדרים מרווחים, חדר ישיבות, מטבח. המגדל שוכן בפריים לוקיישן צמוד למתחם שרונה עם מגוון רחב של מסעדות ובתי קפה בקרבה לצירי תנועה ראשיים עם גישה נוחה לתחבורה ציבורית ובמרחק הליכה מתחנת הרכבת.

להשכרה במגדלי הארבעה משרד 230 מ"ר בקומה גבוהה עם נוף לים

להשכרה במגדלי הארבעה משרד 230 מ"ר בקומה גבוהה עם נוף לים. המשרד חולק ל- 9 חדרים, עמדת קבלה והמתנה, מטבח. המגדל שוכן בפריים לוקיישן צמוד למתחם שרונה עם מגוון רחב של מסעדות ובתי קפה בקרבה לצירי תנועה ראשיים עם גישה נוחה לתחבורה ציבורית ובמרחק הליכה מתחנת הרכבת.

להשכרה במגדלי הארבעה היוקרתיים משרד 180 מ"ר

להשכרה במגדלי הארבעה היוקרתיים והמבוקשים משרד 180 מ"ר מחולק ל- 6 חדרים, עמדת מזכירות, מטבח מפנק. המגדל שוכן בפריים לוקיישן צמוד למתחם שרונה עם מגוון רחב של מסעדות ובתי קפה בקרבה לצירי תנועה ראשיים עם גישה נוחה לתחבורה ציבורית ובמרחק הליכה מתחנת הרכבת.  

להשכרה משרד 280 מ"ר במגדלי הארבעה היוקרתיים והמבוקשים

להשכרה במגדלי הארבעה היוקרתיים משרד 280 מ"ר מחולק לחדרי צוותים, חדר ישיבות, אופן ספייס, מטבח. המגדל שוכן בפריים לוקיישן צמוד למתחם שרונה עם מגוון רחב של מסעדות ובתי קפה בקרבה לצירי תנועה ראשיים עם גישה נוחה לתחבורה ציבורית ובמרחק הליכה מתחנת הרכבת.

להשכרה משרד 300 מ"ר במגדלי הארבעה היוקרתיים

להשכרה משרד 300 מ"ר במגדלי הארבעה היוקרתיים. המשרד מחולק לחדרי עבודה מרווחים, עמדת מזכירות, חדר ישיבות ומטבח מפנק. המגדל שוכן בפריים לוקיישן צמוד למתחם שרונה עם מגוון רחב של מסעדות ובתי קפה בקרבה לצירי תנועה ראשיים עם גישה נוחה לתחבורה ציבורית ובמרחק הליכה מתחנת הרכבת.