רבים מאיתנו חולמים לאורך שנים על הקמת עסק עצמאי ורוצים שיהיה להם משרד, אך מי מאיתנו באמת מגשים את החלום הזה? אם אתם שייכים לאותם המעטים שהעזו לא רק לחלום אלא גם לעשות, אתם חייבים שיהיה לכם משרד כמה שיותר מתאים ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן. את החברה שלנו, "דודו חיים יועצי נדל"ן" הקמנו כבר לפני שנים כך שאם יש משהו שאתם יכולים להיות בטוחים לגביו זה שלא חסר לנו ניסיון. אנחנו עושים בתחום הנדל"ן העסקי על גווניו השונים מזה יותר משלושים שנה, אז למה שלא תפנו אלינו עוד היום?

מה חשוב לדעת לגבי משרדים לעסקים?

הדבר הראשון והחשוב ביותר שאתם צריכים לדעת לגבי המשרד העסקי שלכם, זה שיש לו חשיבות אדירה. כלומר, אנשים שנכנסים למשרד כדי לקיים אתכם ישיבה עבודה יתרשמו, לפני הכול, מהשאלה איך נראה המשרד, איפה הוא ממוקם ועד כמה הוא רחב ידיים. לכן אנחנו מציעים לכם להשקיע בעניין הזה לא מעט מחשבה כי העניין הוא לא רק למצוא פינה שממנה תוכלו לנהל את העסק.
מהם הפרמטרים שאי אפשר להתפשר עליהם?

יש כמה פרטים שכדאי יהיה להקפיד עליהם כאשר אתם מנסים לבחור משרדים לעסקים והם:

  1. המיקום: האם המשרד נמצא במקום מרכזי שיהיה לכם נוח להגיע אליו בכל בוקר? האם ללקוחות שלכם יהיה נוח להגיע לשם לפגישות?
  2. הגודל: עד כמה גדול המשרד? האם התחושה שנוצרת בו היא צפיפות או להפך?
  3. הנוף: האם נשקף מהמשרד נוף יפה ומרשים?
  4. הנוחות: האם מבחינתכם ומבחינת העובדים שלכם המשרד נוח? האם יש בו גם שירותים, חניה ומטבחון?
  5. המראה: מתקשר במידה מסוימת לסעיף הקודם. האם במשרד הושקעה מחשב בכל הנוגע אל עיצוב פנים, תכנון וכו'? במשרד אתם הולכים לבלות לא מעט זמן מהחיים ולכן חשוב שתרגישו בו בנוח וגם האורחים שלכם – בין אם זה לקוחות, קולגות וכו'.

אתם עתידים לבלות לא מעט שעות ביום במשרד החדש ולכן חשוב לעשות הכול כדי שהוא יהיה כמה שיותר נוח מכל הבחינות. רק אם תבחרו משרד נוח ונעים תשמחו להגיע אליו בכל בוקר מחדש ולא כדאי שתתפשרו על כך.

כמה עליכם להשקיע בבחירת משרדים לעסקים?

לבסוף, כמובן שצריך גם להתייחס לשאלת התשלום. כמה אתם מוכנים להשקיע במשרד העסקי? האם אתם מעדיפים לקנות או לשכור אותו? אין תשובה אחת שיכולה להיות נכונה לשאלות האלה אך בהחלט כדאי לעצור ולנסות להשיב עליהן. תשובות לשאלות האלה יכולות להנחות אתכם בבחירת המשרד המושלם עבורכם ולכן יש לכך חשיבות. אחת הערים המבוקשות ביותר בתחום הנדל"ן (פרטי ומסחרי) היא כמובן תל אביב. מי שמחפש לקנות משרד בתל אביב – מוזמן לבקר בעמוד משרדים למכירה בתל אביב.

אם אתם רוצים שהחיפוש אחר המשרד המתאים לכם יהיה יעיל, ממוקד וכמה שיותר קצר הרי שאנחנו הכתובת הנכונה עבורכם, אז למה שלא תתקשרו אלינו עוד היום להזמנת השירות המקצועי שלנו?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.