מהו בית חכם והאם הוא גם מתאים למשרדים?

/
/
מהו בית חכם והאם הוא גם מתאים למשרדים?

בית חכם הוא שם לכל מבנה אשר חובר למערכת שליטה ממוחשבת כלשהי. בעבר, בית חכם היה נחלתם של אנשים אמידים ביותר או של שחקנים בסרטי מדע בדיוני אך כיום המצב שונה לגמרי. הודות לכניסתן של טכנולוגיות מתקדמות הפיכת הבית לבית חכם הפכה לפשוטה, זולה ולמתאימה לכלל האוכלוסייה, וכן – גם למשרדים. אם אתם מחפשים משרדים להשכרה ורוצים אווירה הייטקית ומגניבה – שקלו את האופציה להתקין מערכת בית חכם (לעיתים מכונות גם חשמל חכם) אצלכם במשרד.

ישנה מגמת עלייה מתמדת במספר האנשים אשר מבינים את כלל היתרונות במגורים בבית שכזה וכמובן שעסקים רבים משתמשים בטכנולוגיות על מנת להתייעל ולחסוך בעלויות. בית חכם צריך להתאים לצרכים של דיירי המבנה / הבית / המשרד ולכן יש צורך לבדוק כיצד לשלב בטבעיות את הטכנולוגיה בחיי הדיירים או העובדים. כיום ניתן לשלוט ולקבל דו"ח מצב על כל המערכת דרך הטלפון החכם. המשמעות היא שאתם תוכלו להיות מחוברים ולשלוט בבית  או במשרד לא משנה היכן אתם נמצאים.

יתרונות בבית חכם

הפיכת המבנה לחכם מגיעה עם מגוון של יתרונות ומכיוון שהמערכת מותאמת למשתמש כל אדם יוכל לגלות בה יתרונות אחרים. יש להבין כי המטרה העיקרית של המערכת היא להפוך את חייכם לנוחים יותר, כמו שלט רחוק  לטלוויזיה. השלב הראשון בהתקנת מערכת חכמה לבית היא הבנת הצרכים והרגלי החיים של הדיירים או העסק והתאמת המערכת אליהם. בין אם מדובר בהגדרת תוכניות מראש או בצורת השליטה הישירה בבית דרך האפליקציה. עוד טיפים לבחירת משרדים תמצאו כאן.

חיסכון כלכלי

התקנת בית חכם משמעותה כי בעזרת שליטה מרוחקת תוכלו לדאוג כי הבית ימלא את הצרכים שלכם מבלי לבזבז חשמל. הדוגמא הפשוטה ביותר לכך היא הדלקת המזגן על הטמפרטורה הרצויה בדרך הביתה ובכך לחסוך בהפעלתו בעוצמה גבוהה בעת ההגעה לבית או השארתו דולק, אך האפשרויות הן אינסופיות.

התאמת הבית ללוח הזמנים

בעזרת מערכת הבית החכם תוכלו לתכנת את הבית כך שיתאים לחיים שלכם. בין אם מדובר בפתיחת הווילונות כשאתם מתעוררים בבוקר, הפעלת דוד או מכונת הקפה בשעות קבועות או אפילו הדלקת האור בכדי שלא תיכנסו לבית חשוך בלילה, השיפור באיכות החיים הוא מידי כשהבית מתאים עצמו אליכם.

תהליך ההתקנה של מערכת בית חכם

מערכת הבית החכם מותקנת בעזרת שבבים אשר מתחברים לכל שקע ומכשיר חשמלי ומאפשרים לשלוט בו בצורה מקוונת. התקנה מסודרת צריכה להיעשות בדרך מוסוות שלא תשנה את עיצוב הבית ותשתלב בו בטבעיות. כמובן שניתן להתקין את הרשת בזמן בניית הבית ובכך לתכנן את נקודות הגישה בצורה פשוטה יותר.

השלב החשוב ביותר בהתקנת המערכת

השלב הראשון והחשוב ביותר הוא הגעה של נציג מקצועי לבית הלקוח ואפיון הצרכים שלו מהבית. הנציג והלקוח, ביחד, עוברים על סדר היום של הלקוח ועל הצורה בה הוא משתמש בביתו כיום וחושבים כיצד תוכל מערכת בית חכם להשתלב בחייו. רק לאחר שקיים המידע הזה ניתן להמשיך ולתכנת את המערכת.

תכנות

מכיוון והדרישות של כל אדם מבייתו ומן המערכת הן שונות יש לתכנת את המערכת אשר תתאים לצרכים שלכם באופן אישי, בעזרת התאמת המערכת אליכם נוכל לדאוג כי ממשק המערכת לא ירגיש מסורבל וכי המערכת תשרת אתכם נאמנה.

התקנה פיזית

ההתקנה הפיזית של המערכת נעשית על ידי טכנאים מוסמכים אשר יתקינו את השבבים והמחשבים המרכזיים של המערכת בבייתכם. המיקום של מסכי השליטה יוחלט עמכם וכמובן שתתוקן האפליקציה בנייד שלכם. חשוב לציין כי ההתקנה של השבבים אינה כוללת הריסת קירות או לכלוך כלשהו. בהתקנת בית חכם מרבית החברות "לוקחום טרמפ" על תשתיות החשמל הקיימות בכל בית ומשדרגים אותן לכאלו המסוגלות לשלוח ולקבל נתונים.

בהצלחה!

נכסים חדשים

מגדל WE דרך מנחם בגין 150 קומה 3 שטח 237 מר (7)

₪150 למ"ר

21 דצמבר, 2022

מגדל ספיר תובל 40 קומה 10 שטח 155 מר (5)

₪135 למ"ר

21 דצמבר, 2022

מגדל ספיר תובל 40 קומה 11 שטח 186 מר (1)

₪120 למ"ר

21 דצמבר, 2022

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

תופרים משרדים שמתאימים לך

תיווך משרדים להשכרה: תופרים את הנכס שמתאים לך

קרקע חקלאית

לקיחת משכנתא לקרקע חקלאית - איך זה עובד?

משרדים-להשכרה-בבורסה-רמת-גן-במגדל-מבוקש-ויוקרתי-5

למה כדאי להשכיר משרד במתחם הבורסה ברמת גן

152427ImageFile2

בהשקעה טובה – בניין משרדים למכירה או השכרה בשבילך

נקודות למחשבה

השכרת משרד או קניית משרד - נקודות למחשבה

152427ImageFile2

טיפים לבחירת משרדים לעסקים

דילוג לתוכן