אחת השאלות שעומדות בפני בעלי משרדים בכל הקשור לניקיון המשרד הוא, מתי לבצע אותו, מוקדם בבוקר לפני שהעובדים מגיעים או בערב, אחרי שהעובדים מסיימים לעבוד.

מאחר ואת עבודת הניקיון מבצעים עובדים חיצוניים, בדרך כלל עובדים של חברת ניקיון שהמשרד שוכר את שירותיה, הרי שיש לבחון מראש גם עם החברה, מתי היא מבצעת את העבודות, מתי העובדים שלה יכולים להגיע אל המשרד ועד איזה שעה הם יכולים לשהות בו.

משרדים נקיים

לפני הכל: למה להקפיד על משרד נקי?

המשרד שלכם זה הפנים של העסק שלכם. לקוח שמגיע למשרד שנראה מוזנח, יחשוב שגם העסק פועל בצורה רשלנית וייתכן שימנע מלהתקדם הלאה בעסקה. זה אולי נשמע קצת שטחי, אבל אצל רוב האנשים ככה זה עובד. לא משנה אם אתם רכשתם משרדים או משכירים משרד בתל אביב או בכל אזור אחר, הרושם הראשוני משפיע מאד.

להרחבה על הנקודה הזו – השכרת משרד או רכישת משרד.

אז לא צריך להשקיע במשרד "שופוני" ונוצץ אבל במינימום כן כדאי להקפיד על מראה מסודר ונקי ככל האפשר. היות ורובנו אנשים עסוקים מאד, עסקים רבים בוחרים להיעזר בשירותי ניקיון משרדים חיצוניים על בסיס קבוע או מזדמן.

נקיון בבוקר או בערב?

מן הסתם קיים הבדל בין ניקיון בבוקר לניקיון בערב. ההנחה היא, שאם המשרד נפתח בשמונה, אז עבודת הניקיון צריכה להתחיל סביב, 5-6 בבוקר, תלוי כמובן בגודל המשרד ובמספר עובדי הניקיון שמגיעים לנקות אותו. אם מדובר בניקיון ערב, הרי שצריך לבחון מתי המשרד נגמר, ואז אחרי שעה-שעתיים, יכולים להגיע עובדי הניקיון ולבצע את עבודתם.

משרד נקי ומסודר

מדוע ניקיון ערב עדיף על ניקיון בוקר?

כשאנחנו מחליטים להזמין עובדי ניקיון לעבודה בבוקר, עלינו לזכור שני דברים, דבר ראשון, ייתכן מאוד שהעובדים לא יסיימו את עבודתם עד שראשון העובדים שלנו יגיע למקום וזה יכול להפריע בתהליך העבודה הסדיר, דבר שני, ייתכן מאוד שהמקום עצמו לא יהיה מוכן לעבודה, בין אם זה אומר שהרצפה לא תהיה יבשה לגמרי, או שהמבנה לא יהיה נקי כפי שאנחנו מצפים שהוא יהיה.

לעומת זאת, אם אנחנו מזמינים עובדי ניקיון לעבודה בערב, הרי שאנחנו יכולים לשלוט הרבה יותר בלוח הזמנים. שכן אנחנו קובעים מתי העובדים שלנו עוזבים את המקום ומתי עובדי הניקיון מגיעים, אנחנו קובעים מתי הם אמורים להתחיל לנקות, מה עוד שעד הבוקר המשרד יהיה מוכן לעבודה.

נקודה נוספת שמסבירה מדוע עדיף ניקיון ערב על ניקיון בוקר היא, שבמסגרת שעות הערב יש לעובדים הרבה יותר זמן ואפשרויות לנקות את המשרד בלי לחץ, לבצע ניקיון קפדני ואיכותי. דבר שלא קיים בבוקר, מאחר ואז עובדי המשרד מגיעים לעבוד, ובכך למעשה עובדי הניקיון מוגבלים בזמן העבודה שלהם. לכן משתלם יותר לבצע ניקיון בערב ולא בבוקר.

מבחר משרדים למכירה תמצאו כאן

והנה עוד כמה טיפים שאולי יעניינו אתכם:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.