גם אם הלחות כאן הורגת, הפקקים מוציאים את החשק והמזג הישראלי חם ורוגז, כאשר מביטים על ההתפתחות המואצת והתמידית של הכלכלה ועולם העסקים הישראלי, מבינים שבסך הכל, נולדנו במקום הנכון.

אם גם אתם בעלי חברות ומנהלים, לבטח גם אתם מבינים שחברה מצליחה בלי משרד מסודר, היא כמו משפחה אוהבת בלי בית. אז כדי ששורשי ההצלחה ייטמעו תחת ארבע קירות ממוזגים, זה בדיוק הזמן לרכוש או להשכיר משרד עסקי. ברוכים הבאים ל"דודו חיים יועצי נדל"ן בע"מ" – הבית שלך לקניית/השכרת משרד.

משרד בתל אביב

חברת תיווך- היתרונות בהשכרת שירותיה

אם כבר התחלתם את מסע החיפושים, לבטח הבנתם את האתגרים הכרוכים בו. ההיצע לא תמיד גדול, האיכות לא תמיד גבוהה, המחירים נוסקים לשמיים ויש שיקולים כה רבים שיש לקחת בחשבון. בדיוק בשביל זה קיים צוות מומחי הנדל"ן של החברה הוותיקה, שמתגאה בקרוב ל-30 שנות ניסיון והצלחה. אצל דודו חיים, לפני הכל, יפשטו לכם את התהליך באמצעות מתן כלים לבחירה נכונה, המלצות על מכסת השיקולים (מה לתעדף, על מה אפשר לוותר), בניית מסגרת תקציב נכונה וכמובן – שפע משרדים באיכות גבוהה בתל אביב וגוש דן ובמחירים תחרותיים והוגנים, העומדים פנויים ורק מחכים לבעליהם החדשים, בקנייה או בשכירות. אז בין אם מדובר במשרדים להשקעה ובין אם במשרדים לתעסוקה עסקית, תחשבו "דודו חיים".

בניין משרדים – איזה משרד מתאים לכם?

בדרך להחלטה הנכונה, חשוב לנהל את תהליך הרכישה / השכרה בצורה נכונה. בשלב הראשון, קבעו לעצמכם מטרות מוגדרות לפעולה. שנית, הכינו לעצמכם רשימה של אלמנטים שמבחינתכם הם "הרג ובל יעבור". מיקום? קומה גבוהה? ריבוי מקומות חניה? דרכי גישה נוחות? ההחלטה שלכם. בשלב הבא, הכינו רשימה הפוכה – האלמנטים שנמצאים בתחתית דירוג החשיבות. הנוף? מספר המשרדים הנוספים באותה הקומה? סמיכות לתחנת רכבת? בשלב הרביעי, חשוב להכין תרשים מדויק של הגודל הכללי הרצוי על פי מספר העובדים. ועכשיו, כשאתם ממוקדי מטרה, אפשר להתחיל לחפש נכס מניב או מתאים אצל החבר'ה של דודו חיים.

צרו לעצמכם בית עסקי שבו תוכלו להיות שקטים ולהתרכז במה שחשוב באמת. בהצלחה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.