בשעה טובה הגעתם למסקנה שגם אתם, כמו מיליוני ישראלים אחרים, רוצים להיות בעלי נכס בארץ? אם כך, אתם צודקים כי אין סיבה להמשיך ולממן רק את המשכנתא של בעל המשרד שלכם.

אומנם לקחת משכנתא זה לא עניין פשוט וזה מאיים על רבים מאיתנו אך בסופו של דבר אתם לא צריכים לעשות את זה לבד ויש יועצים מומחים שיוכלו לעזור לכם. הבעיה בדרך כלל מתחילה בכך שהאזרח הפשוט הולך לאיבוד נוכח האפשרויות, בין אם זה בגלל שיש הרבה מסלולי משכנתא ובין אם זה בגלל שיש לא מעט בנקים. לכן הטיפ הכי חשוב שנוכל לתת לכם הוא לא לדחות את הדברים לרגע האחרון ולא לוותר אלא להפך: להתעקש ולברר כמה שיותר פרטים לפני שאתם חותמים על ההלוואה הגדולה של חייכם.

אם אתם מחפשים משרדים לרכישה בתל אביב למשל, מומלץ לקבל כמה הצעות למשכנתא – ההבדלים יכולים להיות מאד משמעותיים.

חישוב משכנתא

למה לשלם יותר?

אומנם זה נכון שבעבר זה לא קרה כי אנשים פשוט פנו לבנק הקבוע שלהם, בררו איזה סוג של משכנתא הם יכולים לקבל ומייד חתמו. עם זאת, היום, בעידן הצרכני והתחרותי שבו אנחנו חיים, כבר אין סיבה לקחת את המשכנתא הראשונה שאתם מקבלים.

כלומר, ממש כפי שאתם עושים השוואת מחירים בין שירותים אחרים שאתם רוצים לקבל, כך כדאי לעשות גם בכל מה שקשור למשכנתא שלכם. פנו אל כמה בנקים, בדקו מה יש להם להציע לכם וכך גם תוכלו להתמקח איתם על תנאים טובים יותר. הלקוחות של ימינו הם לקוחות חכמים שלא מוכנים לשלם ריביות גבוהות מידי וכדאי גם לכם לנהוג בצורה כזאת כי זה יכול להיות חיסכון משמעותי.

קחו יועץ מוביל

חשבתם שאתם צריכים להתמודד עם נושא המשכנתא לבד? אם כך, כדאי שתדעו שזה לא מדויק. היום, כשיש כל כך הרבה יועצי משכנתאות חבל יהיה לוותר על ייעוץ שכזה. אם תיקחו יועץ משכנתאות חיצוני ולא איש מקצוע מהבנק, אתם תוכלו להיות בטוחים שהוא חושב אך ורק על האינטרסים שלכם. טוב להעסיק איש מקצוע כזה כי בצורה כזאת יהיה לכם ברור יותר איזה מסלול יתאים לכם ועל איזו משכנתא כדאי יהיה לחתום בסופו של דבר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.