משרדים להשכרה בתל אביב הפכו מבוקשים משום שהם מרכזים באזור שבו אפשר למצוא  את הכל! בתל אביב ניתן למצוא את כל חברות ההייטק, הסטארטאפ, הנדל"ן, הבנקים, וגם את כל מה שצריך כדי לנהל משרד בצורה נכונה: תחבורה ציבורית, חנויות, מסעדות, חברות שליחויות, חברות דפוס ועוד.  אז כיצד ניתן למצוא משרד בתל אביב למכירה או השכרה? המומחים של dh-nadlan מסבירים.

חיפוש משרד לפי גודל – כאשר אתם מחפשים משרד, בראשית כל חשוב להגדיר את גודל המשרד הרצוי. כדי להבין מהו הגודל הרצוי, מן הסתם חשוב לדעת כמה אנשים יעבדו במשרד שלכם. כדי "לסדר לכם את הראש", כדאי להבין שמשרד שבו עובדים עשרה אנשים הוא משרד בגודל של 100 מטרים רבועים. ולכן אם יש לכם משרד של 30 עובדים מן הסתם תצטרכו משרד של 300 מטרים רבועים וכן הלאה. בכך ניתן לעשות את החישוב לגבי הגודל. כאשר אתם מחשבים את השטח בדקו מהו השטח להשכרה או מכירה ברוטו ולא נטו.

חיפוש משרד לפי תקציב – לאחר שהבנתם מהו הגדול ברצוי, זה הזמן לעבור לתקציב. בדקו מהו התקציב שיש לכם להשכרת המשרד. כאשר אתם מחפשים משרד בתל אביב המחיר הוא לפי מטרים רבועים, כאשר המחיר ישתנה לפי אזור, לפי ביקוש וכמובן לפי היצע. עלות של המשרד בין אם למכירה או להשכרה משתנה גם לפי האזור בתל אביב (צפון או דרום) לפי המשרדים הנמצאים באזור, לפי הסביבה (האם יש במקום חנויות, קניונים, מסעדות, האם המקום תוסס ומלא חיים?) והוא משתנה גם לפי נראות הבניין: הטיפוח שלו, היוקרה, שירותי הניקיון והשמירה. בנוסף יש לשלם על דמי ניהול בניינים שיכולים לנוע החל מ 50 שקלים למטר מרובע והילך.

אז כיצד מוצאים את המשרד המבוקש?

ישנן מספר דרכים למציאת השכרת משרד בתל אביב (או לקנייה):

חיפוש דרך לוחות הנדל"ן – חיפוש דרך לוחות הנדל"ן הוא חיפוש פופולארי שבו ניתן לחפש משרדים למכירה בתל אביב או להשכרה. החיפוש אומנם מאפשר מגוון משרדים אך הוא דורש כיתות רגליים בין משרד למשרד, והוא אינו ממוקד.

חיפוש דרך לוחות מודעות בעיתונים – זאת שיטה מעט ישנה שדורשת חיפוש מעמיק. כיום ישנם עדיין בעלי משרדים שמפרסמים את המשרד שלהם למכירה או השכרה בלוחות העיתונים. החיסרון הינו שלא ניתן לפרסם תמונות משתנות של המשרד כמו שניתן באינטרנט.

חיפוש דרך חברת נדל"ן – חיפוש דרך חברת נדל"ן הינו חיפוש ממוקד. חברת הנדל"ן עוזרת לכם למצוא בדיוק משרד להשכרה שיתאים לצרכים שלכם, עם התאמת הגודל הרצוי, לתקציב הנכון, והם אלה שיוצאים לשטח ומוצאים את המשרד המושלם עבורכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.