להשכרה במגדל הארבעה משרד 434 מ"ר עם נוף לים

להשכרה במגדל הארבעה במתחם שרונה בתל אביב משרד 434 מ"ר עם נוף לים. מתאים מאוד לחברת השקעות, עורכי דין וכו'. פריים לוקיישן עם שפע של מסעדות ובתי קפה בסמיכות לצירי תנועה ראשיים תחבורה ציבורית ובמרחק הליכה מתחנת הרכבת. אופן חלוקת המשרד: חדר ישיבות גדול, 4 חדרים מרווחים, כ10 חדרים אישיים, סלון המתנה, עמדת קבלה גדולה, […]

להשכרה במגדלי הארבעה משרד 165 מ"ר בקומה גבוהה

להשכרה במגדלי הארבעה היוקרתיים משרד 165 מ"ר בקומה גבוהה. המשרד מחולק לעמדת קבלה, פינת המתנה, 4 חדרים מרווחים, חדר ישיבות , אופן ספייס גדול ומטבחון. המגדל שוכן בפריים לוקיישן צמוד למתחם שרונה עם מגוון רחב של מסעדות ובתי קפה בקרבה לצירי תנועה ראשיים עם גישה נוחה לתחבורה ציבורית ובמרחק הליכה מתחנת הרכבת.

להשכרה במגדל מידטאון היוקרתי משרד 134 מ"ר בקומה גבוהה

להשכרה במגדל מידטאון היוקרתי משרד 134 מ"ר בקומה גבוהה. המשרד מחולק ל- 6 חדרים, חדר ישיבות ומטבח. המגדל שוכן בפריים לוקיישן על ציר מנחם בגין עם שפע של מסעדות ובתי קפה בקרבה לצירי תנועה ראשיים עם גישה נוחה לתחבורה ציבורית ובמרחק הליכה מתחנת הרכבת.

להשכרה משרד 150 מ"ר בקומה גבוהה במגדל מידטאון היוקרתי

להשכרה במגדל מידטאון היוקרתי משרד 150 מ"ר בקומה גבוהה. המשרד מחולק ל- 4 חדרים, חדר ישיבות , עמדת קבלה ומטבח. המגדל שוכן במרכז עסקים תוסס עם שפע של מסעדות ובתי קפה בקרבה לצירי תנועה ראשיים עם גישה נוחה לתחבורה ציבורית ובמרחק הליכה מתחנת הרכבת.

להשכרה משרדים 400 מ"ר במגדל מידטאון היוקרתי והמבוקש

להשכרה במגדל מידטאון היוקרתי והמבוקש משרד 400 מ"ר בקומה גבוהה עם נוף מרהיב לים. המשרד מחולק לעמדת קבלה, חדרי עבודה, חדר ישיבות גדול ומרווח, חדרי מנהלים, מטבח מפנק. המגדל שוכן במרכז עסקים תוסס עם שפע של מסעדות ובתי קפה בקרבה לצירי תנועה ראשיים עם גישה נוחה לתחבורה ציבורית ובמרחק הליכה מתחנת הרכבת.

להשכרה במגדל מידטאון היוקרתי משרד 150 מ"ר בקומה גבוהה

להשכרה במגדל מידטאון היוקרתי משרד 150 מ"ר בקומה גבוהה. המשרד מחולק ל- 6 חדרים, חדר ישיבות ומטבח. המגדל שוכן במרכז עסקים תוסס עם שפע של מסעדות ובתי קפה בקרבה לצירי תנועה ראשיים עם גישה נוחה לתחבורה ציבורית ובמרחק הליכה מתחנת הרכבת.

להשכרה במגדלי הארבעה היוקרתיים משרד 282 מ"ר

להשכרה במגדלי הארבעה היוקרתיים משרד 282 מ"ר מחולק ל- 10 חדרים, חדר ישיבות, מטבח ועמדת קבלה. המגדל שוכן בפריים לוקיישן צמוד למתחם שרונה עם מגוון רחב של מסעדות ובתי קפה בקרבה לצירי תנועה ראשיים עם גישה נוחה לתחבורה ציבורית ובמרחק הליכה מתחנת הרכבת.

להשכרה במגדלי הארבעה משרד 230 מ"ר בקומה גבוהה עם נוף לים

להשכרה במגדלי הארבעה משרד 230 מ"ר בקומה גבוהה עם נוף לים. המשרד חולק ל- 9 חדרים, עמדת קבלה והמתנה, מטבח. המגדל שוכן בפריים לוקיישן צמוד למתחם שרונה עם מגוון רחב של מסעדות ובתי קפה בקרבה לצירי תנועה ראשיים עם גישה נוחה לתחבורה ציבורית ובמרחק הליכה מתחנת הרכבת.

להשכרה במגדל מידטאון היוקרתי משרד 150 מ"ר עם נוף לים

להשכרה במגדל מידטאון היוקרתי והמבוקש משרד 150 מ"ר עם נוף מרהיב הצופה לים. המשרד מחולק ל- 2 חדרי צוותים, אופן ספייס גדול ומטבחון. המגדל שוכן במרכז עסקים תוסס עם מגוון רחב של מסעדות ובתי קפה בקרבה לצירי תנועה ראשיים עם גישה נוחה לתחבורה ציבורית ובמרחק הליכה מתחנת הרכבת.

להשכרה במגדל H היוקרתי משרד 157 מ"ר + מרפסת

להשכרה במגדל H היוקרתי והמבוקש משרד 157 מ"ר + מרפסת שמש גדולה ומפנקת. המשרד מחולק ל- 5 חדרים, חדר ישיבות גדול, עמדת מזכירות. המגדל שוכן בפריים לוקיישן על ציר מנחם בגין עם שפע של מסעדות ובתי קפה בקרבה לצירי תנועה ראשיים עם גישה נוחה לתחבורה ציבורית ובמרחק הליכה מתחנת הרכבת.  

להשכרה משרד 159 מ"ר במגדל H היוקרתי

להשכרה במגדל H היוקרתי משרד 159 מ"ר מחולק ל- 6 חדרים ,עמדת מזכירות ומטבח. המגדל שוכן במרכז עסקים תוסס עם מגוון רחב של מסעדות ובתי קפה בקרבה לצירי תנועה ראשיים עם גישה נוחה לתחבורה ציבורית ובמרחק הליכה מתחנת הרכבת.