להשכרה על סטריפ מידטאון משרד 500 מ"ר מרוהט להייטק

להשכרה במגדל מבוקש על ציר מנחם בגין משרד 500 מ"ר מרוהט להייטק. פריים לוקיישן בלב מרכז עסקים תוסס עם מגוון רחב של מסעדות ובתי קפה בסמיכות לצירי תנועה ראשיים תחבורה ציבורית ובמרחק הליכה מתחנת הרכבת. * המחיר כולל ריהוט אופן חלוקת המשרד: חדרי צוותים גדולים וקטנים, חדר ישיבות, עמדת קבלה עם אזור המתנה, מטבח גדול […]

להשכרה במגדל מידטאון משרד 300 מ"ר להייטק בגמר גבוה

להשכרה בפריים לוקיישן במגדל מידטאון משרד 300 מ"ר להייטק בגמר גבוה. על ציר מנחם בגין עם נגישות מקסימלית לצירים ראשיים, תחבורה ציבורית, תחנת רכבת השלום ותחנת רכבת סבידור מרכז, חניונים בשפע קרובים לאזור תוסס עם בתי קפה ומסעדות. אופן חלוקת המשרד: 6 חדרי מנהלים, אופן ספייס גדול, מטבח גדול, בר. לתיאום סיור חייגו – 03-7318881

משרד להשכרה במגדל מידטאון משרד 259 מ"ר בקומה גבוהה

משרד להשכרה במגדל מידטאון משרד 259 מ"ר בקומה גבוהה. המשרד מחולק ל- 10 חדרים, חדר ישיבות, עמדת קבלה גדולה ומרווחת ועמדת המתנה. המגדל שוכן במרכז עסקים תוסס עם מגוון רחב של מסעדות ובתי קפה בקרבה לצירי תנועה ראשיים עם גישה נוחה לתחבורה ציבורית ובמרחק הליכה מתחנת הרכבת.

להשכרה במגדל מידטאון היוקרתי משרד 134 מ"ר בקומה גבוהה

להשכרה במגדל מידטאון היוקרתי משרד 134 מ"ר בקומה גבוהה. המשרד מחולק ל- 6 חדרים, חדר ישיבות ומטבח. המגדל שוכן בפריים לוקיישן על ציר מנחם בגין עם שפע של מסעדות ובתי קפה בקרבה לצירי תנועה ראשיים עם גישה נוחה לתחבורה ציבורית ובמרחק הליכה מתחנת הרכבת.

להשכרה משרד 150 מ"ר בקומה גבוהה במגדל מידטאון היוקרתי

להשכרה במגדל מידטאון היוקרתי משרד 150 מ"ר בקומה גבוהה. המשרד מחולק ל- 4 חדרים, חדר ישיבות , עמדת קבלה ומטבח. המגדל שוכן במרכז עסקים תוסס עם שפע של מסעדות ובתי קפה בקרבה לצירי תנועה ראשיים עם גישה נוחה לתחבורה ציבורית ובמרחק הליכה מתחנת הרכבת.

להשכרה במגדל מידטאון משרד 297 מ"ר בקומה גבוהה

להשכרה במגדל מידטאון המבוקש והיוקרתי משרד 297 מ"ר בקומה גבוהה. המשרד מחולק לעמדת מזכירות עם פינת ישיבה, 10 חדרים, חדר ישיבות ומטבח הכולל פינת ישיבה. המגדל שוכן במרכז עסקים תוסס עם מגוון רחב של מסעדות ובתי קפה בקרבה לצירי תנועה ראשיים עם גישה נוחה לתחבורה ציבורית ובמרחק הליכה מתחנת הרכבת.  

להשכרה במגדל מידטאון היוקרתי משרד 120 מ"ר

להשכרה במגדל מידטאון היוקרתי משרד 120 מ"ר מחולק ל- 5 חדרים גדולים ומרווחים, חדר ישיבות, עמדת קבלה. המגדל שוכן במרכז עסקים תוסס על ציר מנחם בגין עם מגוון רחב של מסעדות ובתי קפה בקרבה לצירי תנועה ראשיים עם גישה נוחה לתחבורה ציבורית ובמרחק הליכה מתחנת הרכבת.

להשכרה במגדל מידטאון היוקרתי והמפואר משרד 259 מ"ר

להשכרה במגדל מידטאון היוקרתי והמפואר משרד 259 מ"ר מחולק ל- 10 חדרים גדולים ומרווחים, חדר ישיבות, עמדת קבלה, פינת המתנה ומטבח מפנק. המגדל שוכן במרכז עסקים תוסס עם מגוון רחב של מסעדות ובתי קפה בקרבה לצירי תנועה ראשיים עם גישה נוחה לתחבורה ציבורית ובמרחק הליכה מתחנת הרכבת.

להשכרה במגדל מידטאון המבוקש והיוקרתי משרד 138 מ"ר

להשכרה במגדל מידטאון היוקרתי והמבוקש משרד 138 מ"ר מחולק ל- 12 עמדות עבודה, חדר ישיבות, חדר מנהל, מטבח. המגדל שוכן במרכז עסקים תוסס עם מגוון רחב של מסעדות ובתי קפה בקרבה לצירי תנועה ראשיים עם גישה נוחה לתחבורה ציבורית ובמרחק הליכה מתחנת הרכבת.

להשכרה משרדים 400 מ"ר במגדל מידטאון היוקרתי והמבוקש

להשכרה במגדל מידטאון היוקרתי והמבוקש משרד 400 מ"ר בקומה גבוהה עם נוף מרהיב לים. המשרד מחולק לעמדת קבלה, חדרי עבודה, חדר ישיבות גדול ומרווח, חדרי מנהלים, מטבח מפנק. המגדל שוכן במרכז עסקים תוסס עם שפע של מסעדות ובתי קפה בקרבה לצירי תנועה ראשיים עם גישה נוחה לתחבורה ציבורית ובמרחק הליכה מתחנת הרכבת.

להשכרה במגדל מידטאון היוקרתי משרד 150 מ"ר בקומה גבוהה

להשכרה במגדל מידטאון היוקרתי משרד 150 מ"ר בקומה גבוהה. המשרד מחולק ל- 6 חדרים, חדר ישיבות ומטבח. המגדל שוכן במרכז עסקים תוסס עם שפע של מסעדות ובתי קפה בקרבה לצירי תנועה ראשיים עם גישה נוחה לתחבורה ציבורית ובמרחק הליכה מתחנת הרכבת.

להשכרה במגדל מידטאון היוקרתי משרד 150 מ"ר עם נוף לים

להשכרה במגדל מידטאון היוקרתי והמבוקש משרד 150 מ"ר עם נוף מרהיב הצופה לים. המשרד מחולק ל- 2 חדרי צוותים, אופן ספייס גדול ומטבחון. המגדל שוכן במרכז עסקים תוסס עם מגוון רחב של מסעדות ובתי קפה בקרבה לצירי תנועה ראשיים עם גישה נוחה לתחבורה ציבורית ובמרחק הליכה מתחנת הרכבת.