חברת דודו חיים יועצי נדל"ן הינה חברת תיווך נדל"ן עסקי מסחרי מתמחה בתיווך משרדים להשכרה, משרדים למכירה, נכסים מניבים ונחשבת למובילת שוק.

זכינו בחותם האמינות של דן אנד ברדסטריט!
✔️ "תו האיכות" מעיד על מידת אמינות של DH יועצי נדל"ן.
✔️ מצביע על הערכה הרבה למקצועית שלנו בהשכרה ומכירה של משרדים ונכסים מניבים.
✔️ אין סיכון פיננסי בהתקשרות עסקית איתנו.

חברת דודו חיים יועצי נדל"ן הינה חברת תיווך נדל"ן עסקי מסחרי המתמחה בתיווך משרדים להשכרה, משרדים למכירה ונכסים מניבים. החברה נחשבת לאחת החברות המובילות בתחומה בשוק כיום ועובדת עם לקוחות עסקיים בסדרי גודל שונים, לרבות חברות הייטק, בנקים, חברות ביטוח, מקצועות חופשיים וחברות.

החברה נוסדה בשנת 2003 על ידי דוד חיים, המביא אתו ניסיון של למעלה מ-28 שנים יחד עם ידע רב, קשרים ומקצועיות ללא פשרות. בזכות כל אלה קנתה לעצמה חברת דודו חיים יועצי נדל"ן את המוניטין שלה ואת שמה כחברה מובילה ואף זכתה ללקוחות רבים, אותם היא מלווה לאורך כל שלבי חיפוש הנכס: החל מהצעדים הראשונים של איתור המשרד המתאים, כלה בביצוע המשא ומתן עם הבעלים ועד לחתימת הסכם ההשכרה או הרכישה.

הנכסים המוצעים על ידי החברה ממוקמים באזורי הביקוש המובילים במרכז הארץ: בתל אביב, רמת גן, בני ברק וגבעתיים. נכסים אלה, הן להשכרה והן לרכישה, עונים על מגוון של צרכים ומותאמים באופן מלא לכל לקוח ולקוח. כך הם יכולים לחסוך זמן וגם אנרגיות מיותרות, המושקעות לא אחת בחיפוש אחר מתווכים ונכסים.

לרשות החברה מאגר משרדים להשכרה ולרכישה, מהגדולים ביותר בשוק כיום, המסייע לצוותיה לנווט את הלקוח ולמקסם את דרישותיו, כחלק מהליכים עסקיים יצירתיים ומקצועיים מאד, העוזרים באיתור הנכס האידיאלי עבורו.

צוות החברה ער לשינויים ולתמורות החלים באופן בלתי פוסק בשוק המשרדים בארץ, וביחד עם מאגר הנכסים הגדול והמגוון שלו והקשרים הענפים של החברה מצליח לכוון את הלקוח אל הנכס המותאם לו. הקפדה על מקצועיות, אמינות, שקיפות מלאה ויושרה הם נר לרגלי החברה והמנכ"ל דואג לקיים באופן ישיר קשר עם הלקוחות יחד עם צוות המשרד, הפועל בניצוחו המלא.

בחירתם של הלקוחות בחברת דודו חיים יועצי נדל"ן פעם אחר פעם לאתר להם משרדים להשכרה ולמכירה ככל שהם גדלים במהלך השנים, הינה העדות הגדולה ביותר לאמון הרב שאותו הם רוכשים לחברה. אמון זה מסייע במיצובה כחברת התיווך הנדל"ן העסקי המקצועית והמועדפת ביותר בענף כיום.

לקבלת סיוע בחיפוש אחר נכס חייגו 24/7 למספר

03-7318881 או מלאו פרטים

דילוג לתוכן