שוק השכרת המשרדים בבני ברק במתחם BBC מול קניון איילון מתפתח בצורה יוצאת דופן.

מגדלי המשרדים שניבנו במתחם BBC מציעים משרדים להשכרה ברמות גבוהות. המגדלים המפוארים שניבנו בשנים האחרונות קרי מגדל בסר אחד, מגדל בסר שתיים, בסר שלוש, מגדל וי טאוור, מגדלי קונקורד, בית נועה ומגדל צ`מפיון משדרגים את המתחם, וכמו כן יוצרים היצע רחב של משרדים להשכרה.

המגדלים שנבנים בימים אלו הם בסר ארבע,מגדל הכשרת הישוב,ומגדל משרדים נוסף של חברת צ`מפיון יגדילו את היצע המשרדים להשכרה במתחם. חברות רבות מחפשות משרדים להשכרה במתחם BBC בני ברק, בשנה האחרונה יש הגירה לאזור מתל אביב בגלל עבודות הרכבת הקלה שמכבידות על הגעה של העובדים למשרדי החברות.
מחפשים משרדים להשכרה בבני ברק? חברות רבות, וגופים גדולים, ואנשי המקצועות החופשים, מחפשים לשכור משרדים חדשים ומפוארים ומתחם BBC עם מגדלי המשרדים החדשים מספק את הביקושים של משרדים להשכרה, משרד להשכרה.

משרדים להשכרה

בנוסף עיריית בני ברק בונה כבישים חדשים,משפצת מבנים ישנים ועושה הכל על מנת לגרום לחברות רבות לשכור משרדים במתחם BBC בבני ברק. במתחם הסתיימה בניה של מבנה מסחרי עם חנויות ומסעדות רבות שמשרתות את העובדים במתחם. מיקומו האסטרטגי של אזור המשרדים של בני ברק שממוקם מצוין קרוב לכביש ארבע צפון דרום, קרוב לכביש החיבור עם אזור התעשייה ומשרדים של פתח תקוה ושכונת אם המושבות, גישה מהירה לנתיבי איילון, קרוב מאוד לרמת החייל והשכונות הצפוניות של תל אביב וכמובן קרוב למתחם הבורסה.

כל אלו גורמים לביקושים של משרדים להשכרה,משרד להשכרה. מחירי המשרדים להשכרה באזור בבניינים הקטנים הם 45-55 ש"ח למר. מחירי המשרדים להשכרה במגדלים הינם 68-85 ש"ח למר,מעסקאות אחרונות במתחם BBC הושכרו משרדים בבסר שלוש במחירים של 70-90 ש"ח למ"ר תלוי בקומות ובגימור המשרדי. גם בבית נועה החדש המחירים נעים 65-75 ש"ח מר בגימור מלא. בבסר ארבע מתחילות בימים אלו עסקאות ההשכרה והמחירים נעים בין 70-90 ש"ח למר .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.