שוק המשרדים במתחם הבורסה ברמת גן לוהט והביקושים להשכרת משרדים או משרד להשכרה ברמת גן הם גדולים וזאת מכמה סיבות:

  • הבורסה ממוקמת בחלקה המערבי של רמת גן הנושק לגבול תל אביב, וגישה לבורסה מצוינת
  • מתחם הבורסה ממוקם על נתיבי איילון ויש לה כניסה ויציאה לנתיבי איילון מצפון ומדרום ולכן חברות רבות מחפשות משרדים להשכרה בבורסה ברמת גן.
  • יתרון נוסף ונהדר של מתחם הבורסה הוא הרכבת שמגיעה למתחם הבורסה וחברות רבות שמעסיקות עובדים מכל הארץ מחפשות משרדים להשכרה. הרבה מקצועות חופשיים ועסקים גדולים מחפשים משרד להשכרה ברמת גן, מספר גדול של חברות ביטוח שעברו למתחם הבורסה ושכרו משרדים של אלפי מטרים וכמובן שחברות ביטוח שקנו מגרשים ובנו את מגדלי המשרדים שלהם.

במתחם הבורסה ברמת גן ישנו ריכוז גדול של בנייני משרדים מפוארים שמצעים משרדים להשכרה במחירים של 70-120 ש"ח למר. במתחם הבורסה יש גם בנייני משרדים קטנים שמחירי השכירות 50-70 ש"ח למ"ר. בעבר שימשה הבורסה בעיקר את העוסקים בענף היהלומים, אולם עם השנים ניבנו מסביב בנייני משרדים חדשים ומפוארים אשר מאכלסים אנשי עסקים, חברות הייטק, בנקים, חברות ביטוח, עו"ד, רו"ח ועוד.

רבים מהחברות רכשו או שכרו משרדים במתחם בעיקר בגלל הארנונה הנמוכה יחסית לתל אביב, במתחם הבורסה ברמת גן מספר רב של נותני שירותים כגון: חנויות, בנקים, דואר, בתי קפה, מסעדות ועוד. עתודות הבניה בבורסה הולכות ומצטמצמות כיום בונים מגדל משרדים אחד בבורסה, ויש עוד מעט קרקעות לבניה בבורסה ברמת גן, ןלכן אנחנו צופים עליה במחירי המשרדים להשכרה בשנים הבאות עם הביקושים יהיו זהים להיום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.