מגדל שלום היסטורי מגדל של עירוב שימושים היה המגדל הגבוהה ביותר באסיה, מגדל שלום הוא בניין אקלקטי וייחודי, המכיל קומות מסחר, ומשרדים ובחלקו העליון מגורים, בקומות המסחריות יש מוזיאון ארכיאולוגיה והיסטוריה בתי קפה מסעדות, בנקים, מגדל שלום הוא חלק מהסיטי של תל אביב במתחם משרדים ומגורים מסחר מתחם הסיטי של תל אביב מכיל שילוב של בניינים לשימור היסטוריים לצד מגדלי משרדים ומגורים מודרניים וחדשים, בתי קפה ייחודיים,מסעדות מגוונות השוכנות במבנים לשימור, השדרה המפורסמת של רוטשילד, נווה צדק ססגונית ומיוחדת, שווקים לוינסקי, שוק הכרמל, בתי מלון ייחודיים השוכנים בבניינים בני למעלה מ- 100 שנים הכל במרחק הליכה של כמה דקות.

השילוב של בנייני מגורים, מגדלי מגורים, ומגדלי משרדים, בנייני משרדים בתי קפה, מסעדות,שווקים, בתי מלון, כל אלו גורמים לסיטי של תל אביב לפרוח ולהיות אזור מבוקש מאוד עבור הסקטור העסקי, בנקאי וכמובן חברות ההייטק השוכנות במתחם.

מגדל דיסקונט ממוקם על ציר הרחובות יהודה הלוי , הרצל, שדרות רוטשילד, צמוד לתחנת הרכבת הקלה החדשה, בסמיכות לצירי תנועה של מטרופולין תל אביב, הנגישות לסיטי של תל אביב מצוינת ותשתפר כאשר תתחיל לפעול בו הרכבת הקלה המתוכננת לפעול בסוף 2021.

מגדל שלום ייצוגי ומבוקש מתנשא לגובה של 36 קומות המגדל מושכר לבנקאות, לעורכי דין, בתי השקעות, חברות הייטק, יזמים אדריכלים.

כתובת: אחד העם 9, תל אביב
שטח קומה: כ- 1200 מ"ר
מחירי השכירות במגדל: 70-90 ש"ח למ"ר ברמת גמר
מחיר מקום חניה: 900-1000 ש"ח למקום
דמי ניהול: כ- 24 ש"ח למ"ר
שמירה: 24/7
אכלוס: מיידי
חניה תת קרקעית: חניות לדיירי המגדל ולמבקרים

לקבלת סיוע בחיפוש אחר נכס חייגו 24/7 למספר

03-7318881 או מלאו פרטים

דילוג לתוכן