מגדל רוטשילד 22 בתל אביב

מגדל רוטשילד 22 ממוקם בלב ליבו של סיטי תל אביב הוא נבנה כחלק מקומפלקס שכולל את מגדל רוטשילד 22 מגדל משרדים ומלונאות ואת בית בכר ששוכן בבניין לשימור ששופץ ושומר מהיפים בארץ אחד החזיתות פונה ללובי של מגדל רוטשילד 22 ומביא לידי ביטוי את השוני בין ישן לחדש מגדל רוטשילד 22 מגוון בין משרדים מסחר ומלונאות רשת פתאל מנהלת את המלון.

מתחם הסיטי של תל אביב מכיל שילוב של בניינים לשימור היסטוריים לצד מגדלי משרדים ומגורים מודרניים וחדשים, בתי קפה ייחודיים, מסעדות מגוונות השוכנות במבנים לשימור, השדרה המפורסמת של רוטשילד, נווה צדק ססגונית ומיוחדת, שווקים לוינסקי, שוק הכרמל, בתי מלון ייחודיים השוכנים בבניינים בני למעלה מ- 100 שנים הכל במרחק הליכה של כמה דקות.

השילוב של בנייני מגורים מגדלי מגורים ומגדלי משרדים, בנייני משרדים בתי קפה, מסעדות,שווקים, בתי מלון, כל אלו גורמים לסיטי של תל אביב לפרוח ולהיות אזור מבוקש מאוד עבור הסקטור העסקי, בנקאי וכמובן חברות ההייטק השוכנות במתחם.

רוטשילד 22 ממוקם על ציר הרחובות יהודה הלוי, הרצל, שדרות רוטשילד, צמוד לתחנת הרכבת הקלה החדשה,בסמיכות לצירי תנועה של מטרופולין תל אביב, הנגישות לסיטי מצוינת ותשתפר כאשר תתחיל לפעול בו הרכבת הקלה המתוכננת לפעול בסוף 2021.

מגדל רוטשילד 22 מגדל יוקרתי ומבוקש במיקום נהדר על שדרות רוטשילד נוף לשדרה ומתנשא לגובה של 29 קומות המגדל מושכר לרשת פתאל, לבנקאות,בתי השקעות, חברות הייטק.

כתובת: רחוב שדרות רוטשילד 22 תל אביב
שטח קומה: כ- 875 מ"ר
מחירי השכירות במגדל: 120-130 ש"ח למ"ר ברמת גמר
מחיר מקום חניה: 1000-1200 ש"ח למקום
דמי ניהול: כ- 18 ש"ח למ"ר
שמירה: 24/7
אכלוס: מיידי
חניה תת קרקעית: 300 חניות לדיירי המגדל ולמבקרים

לקבלת סיוע בחיפוש אחר נכס חייגו 24/7 למספר

03-7318881 או מלאו פרטים

דילוג לתוכן